Mimo ogromnej liczby wpadek na początku działalności Albicla wciąż działa – portal wprowadził powiadomienia i odpowiedzi na komentarze, czyli funkcje znane z Facebooka. Poprawiono także procedurę zakładania konta w serwisie. Patrząc jednak na tempo i sposób komunikowania wprowadzanych zmian, społecznościowi giganci nie mają się czego obawiać.

Odpowiedzi na komentarze, powiadomienia i nie tylko – co nowego na portalu Albicla?

albicla odpowiedzi na komentarze

Podstawową zmianą na Albicli jest to, że… można tam normalnie założyć konto. W pierwszych dniach po uruchomieniu portalu było to bardzo utrudnione, maile z potwierdzeniem rejestracji zwyczajnie nie docierały do użytkowników. Teraz jest lepiej, choć trudno powiedzieć, w jakim stopniu jest to zasługa administracji platformy, a w jakim efekt mniejszego zainteresowania Albiclą.

Pamiętacie doniesienia o użytkowniku, który ustawił jako hasło do swojego konta cały tekst Pana Tadeusza? Koniec z tym. Teraz hasło musi mieć od 8 do 32 znaków, inaczej system go nie zaakceptuje.

Albicla z dumą ogłosiła nowości, informując o nich za pomocą specjalnych grafik, które są wyświetlane po zalogowaniu się na portalu. Pierwsza z nich dotyczy powiadomień. Teraz będziecie wiedzieli kto Was zaprosił do znajomych. Fajnie? – pyta administracja platformy, choć… jej postu nie da się skomentować. Druga nowość to odpowiadanie na komentarze innych użytkowników, czyli funkcja od dawna będąca oczywistością na Facebooku. Prawda, że super? – pytają admini Albicli w poście dotyczącym nowej funkcjonalności.

Czytaj także: Zaskakujące oświadczenie założyciela portalu Albicla – „nie ustąpimy przed atakami”

Administracja portalu podaje, że korzysta z niego 40 500 osób. Do tej pory zarejestrowano łącznie 122 000 kont i udostępniono ponad 17 000 zdjęć.