Samsung stosuje dwie różne matryce w Galaxy S6 oraz S6 Edge – która jest lepsza?

Newsy

samsung galaxy s6 edge saddsa

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Samsung swego czasu chwalił się swoimi nowymi modułami aparatów ISOCELL. Jednak firma nigdy nie powiedziała, w którym modelu stosuje tę jednostkę, a w przypadku Galaxy S6 oraz S6 Edge nawet nie pojawiła się informacja z jakim dokładnie aparatem mamy do czynienia. Oczywiście z czasem ujawniono, że jest to moduł od Sony o oznaczeniu IMX240.

 

Oczywiście japońskie moduły są często chwalone za jakość zdjęć, którą oferują, ale okazuje się, że są także egzemplarze Galaxy S6 oraz S6 Edge wyposażone w autorski moduł ISOCELL. W takim razie, nie bez zaskoczenia, zaczęły pojawiać się pytania która wersja jest lepsza? SamMobile udało sformułować się odpowiedź i zdobyli obie wersje flagowego smartfonu Samsunga, a oto wyniki ich porównania:

 

 

Praktycznie wszystkie zdjęcia zostały wykonane w trybie automatycznym. Wnioski możecie wysunąć sami. Z pewnością obie wersje robią dobre fotografie, ale tutaj bardzo chodzi o fakt, że Samsung oferuje dwie edycje tego samego urządzenia. Konsument chce otrzymać ten sam smartfon po wyjęciu z pudełka, niezależnie gdzie go kupi.

 

Taki zabieg Samsunga ma zapewne na celu sprawdzenia zachowania modułów ISOCELL oraz przygotowanie fabryk do produkcji na skalę ilości sprzedawanych flagowych modeli Galaxy S. Tym samym możemy spodziewać się, że następca Galaxy S6 będzie jeszcze bardziej uniezależniony od trzecich firm.

 

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x