htc-log
Od pewnego czasu krążą informacje na temat nowych modeli smartfonów HTC, które mają zadebiutować w trakcie targów MWC. Z nieoficjalnych informacji wynika, że modele Endeavor i Ville zadebiutują pod innymi nazwami, stając się częścią nowej linii – One.

Konfiguracja sprzętowa wspomnianych modeli smartfonów jest już dobrze znana większości osób, które są zainteresowane działaniami tego producenta. HTC Endeavor, znany również jako Edge i Supreme, najprawdopodobniej zadebiutuje jako HTC One X. Z kolei model Ville będzie szerzej znany jako HTC One S.

Poza wspomnianymi urządzeniami, w najbliższym czasie możemy spodziewać się jeszcze dwóch smartfonów. HTC One V będzie kolejnym urządzeniem zaprojektowanym przy współpracy z Beats Audio, oferując użytkownikowi dwurdzeniowy procesor taktowany z częstotliwością 1GHz, ekran o przekątnej 3,7 cala, 1 GB pamięci RAM i system Android 4.0.

Kolejną nowością może być HTC One XL, czyli smartfon, którego najbardziej charakterystycznym elementem byłby przede wszystkim duży ekran, podobny do tego, z jakim mamy do czynienia w przypadku tabletofonu – Samsunga Galaxy Note.

źródło: Pocketnow

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula