Klienci T-Mobile mogą aktywować bezpłatne 3 GB internetu. To kolejna odsłona akcji Happy Fridays, w ramach której magentowy operator co tydzień przedstawia bonus dla użytkowników jego usług. Podpowiadamy, jak aktywować promocyjny pakiet.

Jak aktywować bezpłatne 3 GB internetu w T-Mobile?

Z promocyjnego pakietu mogą skorzystać użytkownicy oferty na kartę lub oferty typu MIX w T-Mobile, a także ci, którzy mają abonament u wspomnianego operatora. Bonus można aktywować od jutra, 29 stycznia do niedzieli 31 stycznia.

Kiedy pogoda za oknem nie zachęca do długich spacerów, dobrze mieć trochę transferu w zapasie, by obejrzeć ulubione filmy i seriale – twierdzi T-Mobile. Sposoby na skorzystanie z promocyjnego pakietu są dwa. Pierwszy to odebranie bonusu w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile. Drugi polega na wysłaniu bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800. Bonus zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin.

Czytaj także: „Remastery i retro”, czyli nowa wyprzedaż w PS Store. Oto 40 najlepszych okazji na gry PS4 i PS5

Przez jak długi czas można korzystać z promocyjnych gigabajtów? To zależy od tego, z jakiej oferty w T-Mobile korzystamy. Jeśli jest to oferta typu MIX lub na kartę, na wykorzystanie pakietu mamy 7 dni. W innej sytuacji są osoby mające abonament w T-Mobile. One mogą korzystać z bonusu do końca okresu rozliczeniowego.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.