ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
hbo go orange flex

Czwartkowa aktualizacja biblioteki HBO GO. Zobacz, co dodano, a co usunięto

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

HBO GO należy do ścisłej czołówki serwisów streamingowych mających w swojej ofercie filmy i seriale. Aby utrzymać się na rynku platforma jest niejako zmuszona do regularnego aktualizowania zawartości swojej biblioteki, dlatego też nikogo nie powinien zdziwić fakt, że dziś na HBO GO dodano dwie nowości, ale też skasowano dwie inne pozycje. Oba zestawienia można oczywiście znaleźć w dalszej części niniejszego tekstu.

Czwartkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – co się zmieniło? Styczeń 2021

HBO Go dopóki ślub nas nie rozłączy

Nie da się ukryć, że dzisiejsza aktualizacja biblioteki HBO GO nie należy do tych najciekawszych, ale cóż – mimo wszystko zawsze mogło być gorzej. Wszyscy jesteśmy tu po konkrety, więc nie ma sensu przedłużać – pełna lista dodanych nowości prezentuje się następująco:

 1. Dopóki ślub nas nie rozłączy / The Wedding Unplanner (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Hiszpania
  • Filmweb: 6/10, IMDB: 5,8/10
 2. Cormoran Strike / Strike (2017) [odcinek S01E02] [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
  • Filmweb: 7,1/10, IMDB: 7,9/10

Zobacz także: Dziś premiera The Medium – polski horror, który może faktycznie przestraszyć

To by było na tyle – dodano tylko dwa tytuły. Niestety na nowościach się nie skończyło, bo dziś HBO GO opuściły też dwa filmy. Mowa o następujących produkcjach:

 1. Brightburn: Syn ciemności / Brightburn (2019) – gatunek: Sci-Fi, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 5,2/10, IMDB: 6/10
 2. Gloria Bell (2019) – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 5,7/10, IMDB: 6,2/10

To wszystko, jeśli chodzi o dzisiejsze zmiany w ofercie HBO GO. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki, żeby kolejne dni były nieco ciekawsze.

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy