ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Oto jak wygląda proces tworzenia Samsunga Galaxy S6 Edge – aluminium ze szkłem

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s6 edge youtube design tworzenie

Uwag, co do Samsunga można mieć wiele. Temu producentowi już przypisano takie tematy jak tworzenie multum niepotrzebnych i tych samych urządzeń, król plastiku czy też nudny rozwój. Jednak teraz jednego nie można o niej powiedzieć – Galaxy S6 nie jest królem plastiku i z pewnością jest krokiem naprzód firmy.

Do tego mamy jeszcze odmianę Galaxy S6 Edge, który dodatkowo wyróżnia się na tle konkurencji swoim wygiętym wyświetlaczem. Jednak jak to tak naprawdę powstaje? Samsung postanowił, że w szybki sposób pokaże proces powstawania ich flagowego i najdroższego w historii – na bazie produkcji – smartfonu. W pierwszym odcinku Koreańczycy pokazali proces wycinania i odpowiedniego profilowania aluminiowego szkieletu oraz szkła, które w tym wypadku występuje pod nazwą Gorilla Glass 4. W takim razie, nie przedłużając, zobaczcie tytułowy film:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IlUPM7s_7_8[/youtube]

Samsung również udowadnia jak wiele można przedstawić w tak krótkim czasie. Dodatkowo lider PRu (razem z Apple) pokazuje, że nawet tak prosty film można kilkoma zabiegami udoskonalić i sprawić, że będzie on malutkim dziełem sztuki.

Jak mogliście również zobaczyć na powyższym nagraniu, Samsung planuje kolejne odcinki tego cyklu, co zapewne pozwoli nam poznać jak się tworzy kolejne elementy tego jakże przełomowego dla firmy smartfonu. Chociaż dla Was Galaxy S6 Edge być może nie jest wyjątkowy? W takim razie który model Samsunga można za taki uznać?

Sprawdź najnowsze wpisy