Smartfon Nothing kampania na Twitterze

Współzałożyciel OnePlusa zapowiada swoją nową firmę, czyli nic, a raczej „Nothing”

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

OnePlus to szybka rozwijająca się firma, której współzałożycielem jest niejaki Carl Pei. Mężczyzna odszedł z niej trzy miesiące temu, argumentując swoją decyzję tym, że ma pomysł na nowy biznes. Dziś wyszło na jaw, że mowa o niczym, a raczej „Nothing”, bo taką nazwę nosi nowy projekt przedsiębiorcy. Jak nietrudno się domyślić, na tym etapie wiemy o nim tyle co nic (gra słów zamierzona).

Carl Pei zapowiada swoją nową firmę – poznajcie Nothing

Carl Pei Nothing
Carl Pei

Carl Pei był związany z OnePlusem naprawdę długo, ale z czasem doszedł do wniosku, że najwyższa pora się rozstać. Dziś mężczyzna ogłosił, że jego nowa firma nosi nazwę „Nothing”, co z angielskiego oznacza „nic”. Według jego słów marka ma „starać się usuwać bariery pomiędzy ludźmi a technologią, przywracając artyzm, pasję i zaufanie w dziedzinie technologii konsumenckich” – cokolwiek to oznacza.

Zobacz także: Kajko i Kokosz na Netflix z datą premiery – jest i krótki zwiastun

Pierwsze produkty spod znaku Nothing mają zadebiutować w ciągu najbliższych miesięcy. Na razie nie wiadomo, jakie urządzenie ukaże się jako pierwsze, choć ostatecznie firma chce stworzyć cały ekosystem. Warto wspomnieć, że w projekt zainwestowały już m.in. takie osobistości jak Steve Huffman (CEO Reddita), Kevin Lin (współzałożyciel Twitcha), Casey Neistat (YouTuber) i Tony Fadell (wynalazca iPoda). Co ciekawe, Carl Pei dodał, że jego marka będzie wykorzystywać komponenty wykonane na zamówienie, co umożliwi wewnętrzny dział R&D. O „przeklejaniu etykiet” możemy zapomnieć.

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy