Targi MWC coraz bliżej, tak jak wspominałem wiąże się to z coraz to nowszymi wyciekami informacji na temat urządzeń z Androidem. Odchodząc trochę od „wojny na rdzenie”, powrócę do LG CX2. W sieci pojawił się nowy render tego urządzenia. Jak zapewne pamiętacie, specyfikacja tego telefonu, nie wyróżniała się niczym ciekawym nawet spośród urządzeń, które dostępne są już od dawna na rynku. Brak widocznych zmian w porównaniu do Optimusa 3D wywołał duże rozżalenie u większości użytkowników czekających na nowe i ciekawe urządzenia wykorzystujące technologię 3D. 

Tym razem obudowa smartfonu ma kolor biały, jednak to nie ten fakt przykuwa największa uwagę. Wielu użytkowników wcześniejszych modeli LG zauważy zmiany w autorskiej nakładce Optimus UI. Miejmy jednak  nadzieję, że oprócz zmian wizualnych, nowa wersja nakładki od LG, przyniesie wiele oczekiwanych usprawnień. Razem z nowym zdjęciem promocyjnym zagraniczny serwis branżowy twierdzi, że ekran CX2, bądź też Optimusa 3D MAX, bo tak najprawdopodobniej będzie się nazywał, wyświetlał będzie obraz w wyższej rozdzielczości niż WVGA. Jednak nie jest to potwierdzona informacja. Przypuszcza się, że CX2  będzie wykorzystywał ekran IPS w rozdzielczości HD.

To nie koniec nowinek dotyczących tego telefonu. Druga generacja „trójwymiarowego” smartfonu od LG zostanie odchudzona o 20 gram w porównaniu ze „zwykłym 3D”, a jego grubość ma wynosić 9.8 mm.

Miejmy nadzieję, że wielu zawiedzionych użytkowników pierwszego Optimusa 3D zmieni zdanie na temat tego telefonu. Kto wie, może kolejne doniesienia na temat 3D MAX przyniosą kolejne pozytywne zmiany w specyfikacji urządzenia.

Źródło: ETNews

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Redaktor