W ofercie należącej do Polkomtela marki Plush pojawiły się nowe oferty na abonament. Operator proponuje klientom zarówno umowy na czas określony, jak i nieokreślony. Jeden z wariantów daje także dostęp do sieci 5G.

Nowe oferty na abonament w Plush – szczegóły i ceny

Na początek przyjrzyjmy się ofercie Plush ABONAMENT. W jej skład wchodzą trzy opcje do wyboru. Każda daje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, pakiet video free (10 GB na YouTube i TikToka) oraz bezpłatny transfer w następujących aplikacjach: Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp. W każdej z opcji możemy też wykupić dodatkowy pakiet internetu – 5 GB kosztuje 4,99 zł.

Przejdźmy jednak do różnic:

  • Opcja za 30 zł miesięcznie daje nam 20 GB internetu oraz Tidal Premium na próbę na 90 dni. Umowę podpisujemy na dwa lata.
  • Również za 30 zł miesięcznie możemy wybrać taką samą opcję jak powyższa, tylko że z mniejszym pakietem danych (15 GB). Ma to jednak sens, ale pod warunkiem, że zależy nam na umowie na czas nieokreślony, która jest tu dostępna.
  • Za 60 zł miesięcznie otrzymujemy aż 50 GB internetu miesięcznie oraz Tidal Premium w cenie abonamentu. Mamy też dostęp do sieci 5G. Umowa obowiązuje przez dwa lata.

Kolejna propozycja operatora to oferta Plush INTERNET. Za 30 zł miesięcznie możemy mieć 40 GB, umowę podpisujemy na czas nieokreślony. Ciekawym składnikiem tej oferty jest stażowe. Polega to na tym, że im dłużej korzystamy z oferty, tym bardziej rośnie nasz pakiet danych. Po roku ulega on podwojeniu w porównaniu do początkowej ilości i mamy 80 GB miesięcznie.

Czytaj także: Lokalizacja najnowocześniejszej fabryki procesorów Samsunga zaskakuje

Nowość w Plushu to możliwość dobrania dodatkowej karty, także w przypadku oferty internetowej. Posiadając dwa (lub więcej) dowolne abonamenty w Plushu, zyskuje się rabat w wysokości 4,99 zł na każdą kartę. Abonamenty można dowolnie łączyć – wyjaśnia operator.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.