Dzisiejszy dzień jest dniem wyjątkowym dla wielu z nas. Niektórzy krytykują święto zakochanych twierdząc, że jest ono zbyt komercyjne. Jednak czy nie warto raz w roku dać się ponieść pozytywnym emocjom i nie zwracać uwagi na błahostki? Dla tych którzy całkowicie dali się porwać w miłosny wir dzisiejszego dnia i chcą ten nastrój przenieść na swojego ukochanego androida przygotowałem pięć aplikacji idealnych na tę okazję.

1. Tom’s Love Letters – aplikacja Talking Tom Cat jest jedną z popularniejszych aplikacji w Android Market. Outfit7, czyli deweloper tworzący gadającego kota postarał się o specjalne wydanie, w którym nasz przyjaciel występuje razem z ukochaną Angelą. Wystarczy dotknąć ekranu, aby Tom ją przytulił lub pocałował. Romantyczne animacje, trzy utwory do wyboru oraz dziewięć już gotowych walentynkowych kart, które mogą być przesyłane w dowolny sposób poprzez zapisanie ich w galerii lub też bezpośrednio przez e-mail lub Facebooka.

2. Valentine’s Day Go Launcher EX – Jeden z najpopularniejszych launcherów na nasze smartfony. Swoją wszechstronnością zaskarbił sobie serca wielu użytkowników, teraz również dostępny z dodatkowym miłosnym motywem. Może być mało intuicyjny dla osób, które nie miały nigdy do czynienia z Go Launcher, za to tym co go znają nie powinien sprawiać kłopotu. Po instalacji otrzymujemy wspaniałe ikonki w kształcie serc, walentynkowe tapety HD, nowe animacje oraz wiele innych atrakcji.

3. Bubble Blast Valentine – to ciekawy sposób, aby rozruszać umysł nie tracąc klimatu dzisiejszego dnia. Bubble Blast jest grą logiczną, w której należy poprzez uzyskanie reakcji łańcuchowej pozbyć się wszystkich serc. To właśnie one zastępują standardowe ikony. Tak deweloper Magma Mobile uprzyjemnia nam rozrywkę w dniu Świętego Walentego.

4. Valentine Radio – Twórcy aplikacji wyselekcjonowali według nich 40 najlepszych stacji radiowych z całego świata i umieścili je w jednym miejscu. Przy jej użyciu posłuchamy delikatnych i idealnie dopasowujących się do klimatu utworów. Aplikacja będzie działała również po walentynkach. Aby posłuchać miłosnych brzmień, potrzebne będzie jednak aktywowanie przesyłu danych.

5. Valentine’s Day Greetings HD – ta ciekawa aplikacja nie tylko posiada szeroki wybór tapet, ale również pozwoli na zaprojektowanie naprawdę interesujących „pocztówek” z zamieszczonych wewnątrz wzorów, które możemy przesłać osobie bliskiej naszemu sercu. Jest ona prosta w użyciu i posiada wiele możliwości na podzielenie się naszą twórczością.

Powyższe aplikacje pozwolą nam w wyjątkowy sposób odmienić nasze smartfony i tablety. Chciałem również życzyć wszystkiego najlepszego w dzisiejszym dniu zakochanym od siebie oraz od całej redakcji Android.com.pl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jarosław Biały