T-Mobile ogłosiło nową ofertę, jaką jest kumulacja gigabajtów w taryfie GO!. Po każdy doładowaniu użytkownik otrzymuje dodatkowy pakiet transferu danych. Jego wielkość zależy od kwoty doładowania.

Kumulacja gigabajtów w T-Mobile

Doładowanie konta w T-Mobile na kartę skutkuje przyznaniem dodatkowych gigabajtów. Te nie przepadają, lecz kumulują się na koncie i można je wykorzystać w dowolnym czasie. By otrzymać dodatkowe gigabajty, wystarczy doładować konto przed końcem ważności usługi. Ile gigabajtów dokładnie otrzymamy? To zależy od kwoty doładowania, ze szczegółami możecie się zapoznać na powyższej grafice. Ogólna zasada jest taka, że im wyższa kwota doładowania, tym większy pakiet internetu.

Magentowy operator zachęca, by korzystać z kumulacji gigabajtów w taryfie GO!. Jeśli kupimy starter i doładujemy konto za 30 zł, automatycznie pakiet 15 GB na 30 dni. Potem w aplikacji Mój T-Mobile można aktywować ofertę Bez Limitu L właśnie za 30 zł. W ten sposób płacąc 30 zł, możemy mieć nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 30 GB internetu i do tego dostęp do usługi Supernet Video DVD. Pozwala ona korzystać m.in. z aplikacji TikTok, YouTube i Netflix bez utraty gigabajtów z pakietu.

Czytaj także: Duża obniżka cen POCO X3 NFC – to świetny moment na zakup tego modelu

Szczegółowe informacje na temat nowej oferty znajdują się na stronie T-Mobile.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.