ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Glośnik Huawei promocja

Głośnik bluetooth HUAWEI siedem „dyszek” taniej – nowa promocja na OkazjoWtorek

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Głośnik bluetooth Huawei BT CM510 został teraz przeceniony i można go kupić o 70 złotych taniej, niż normalnie. To promocja na OkazjoWtorek, czyli cotygodniową akcję producenta, gdzie wybrany produkt trafia do sprzedaży w specjalnej cenie. Nie inaczej jest i tym razem, ale jak zwykle, liczba sztuk jest mocno ograniczona.

Głośnik bluetooth Huawei BR CM510 – promocja

Glosnik Huawei promocja

To nie pierwszy raz, kiedy głośnik bluetooth Huawei BR CM510 trafia do sprzedaży w promocyjnej cenie. Kiedyś można było go dostać za 9 złotych, ale teraz z kieszeni trzeba wyłożyć trochę więcej. Konkretniej 39 złotych, ale to przecena ze 109 złotych, więc mówimy o okazji, obok której trudno przejść obojętnie. Sama promocja ma wystartować równo o godzinie 09.00 na stronie producenta (link poniżej). Głośników w promocyjnej cenie będzie tylko 60, więc warto się śpieszyć, jeżeli komuś zależy na kupnie urządzenia.

Lekka, kompaktowa konstrukcja ze zintegrowaną plecioną „smyczą” ułatwia przenoszenie. Głośnik mierzy 50 x 56 mm i waży zaledwie 101 gramów. Moc 3 W w połączeniu z bierną membraną ukrytą na spodzie zapewniają donośne, soczyste brzmienie. Łatwe parowanie 2 głośników umożliwia uzyskanie przestrzennego dźwięku stereo. Wystarczy 1 przycisk i 1 dioda. I jedno spojrzenie na głośnik, aby sprawdzić aktualny status. Klasa szczelności IPX4 zapewnia ochronę przez deszczem i zachlapaniem. Dzięki temu możesz słuchać ulubionej muzyki w łazience czy też pod gołym niebem, podczas górskich wędrówek przy zmiennej pogodzie.

Huawei

Zobacz też: Huawei nie zamierza sprzedawać swoich smartfonowych marek – mamy oświadczenie producenta.

To już kolejny OkazjoWtorek od Huawei, gdzie trafia do nas całkiem ciekawa promocja. Widać, że Huawei stara się przyciągnąć do siebie nowych klientów, a ostatnio przebudowany sklep internetowy wygląda lepiej i schludniej, niż jego wcześniejsza wersja. Życzymy powodzenia w polowaniu na głośnik!

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy