ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
mBank założenie konta z e-dowodem

mBank upraszcza zasady – jednak nie będzie trzeba korzystać z aplikacji, by mieć darmową kartę

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

mBank cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem wśród Polaków. Podobnie jak u konkurencji, także i w tym banku można mieć darmową kartę, o ile oczywiście spełni się określone warunki. Nie tak dawno temu mBank poinformował o wzroście opłat i konieczności korzystania z aplikacji, by uniknąć opłaty za „plastik”. Dziś placówka zdradziła, że wycofuje się z tego pomysłu. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy z jakiegoś powodu nie chcą mBanku w swoim telefonie.

Darmowa karta w mBanku bez konieczności korzystania z aplikacji mobilnej

mBank darmowa karta prostsze zasady

1 marca 2021 roku mBank wprowadza nowe zasady dotyczące opłat. Z początku bank informował, że w celu uniknięcia opłaty za kartę, każdego miesiąca trzeba będzie zapłacić nią łącznie 350 złotych i przynajmniej raz zalogować się w aplikacji mobilnej. Z jakiegoś powodu wiele osób przyjęło konieczność logowania się do aplikacji z oburzeniem, więc wygląda na to, że pod naporem negatywnych opinii mBank wycofał się ze swojego pomysłu. Tak przynajmniej wynika z wiadomości, które placówka rozsyła swoim klientom. Można w niej przeczytać, że od 1 marca 2021 roku jedynym warunkiem koniecznym do uniknięcia opłaty za kartę będzie dokonanie nią transakcji na co najmniej 350 złotych każdego miesiąca.

Zobacz także: Android 12 może wprowadzić świetny gest, który kiedyś zniknął tak szybko, jak się pojawił

Zmiana dotyczy kart do następujących rodzajów kont: eKonto standard, eKonto plus, eKonto m dla posiadaczy powyżej 25 roku życia i eKonta z darmowymi bankomatami. Klientom mBanku nie pozostaje nic innego, jak się cieszyć. Prostsze warunki to zawsze plus.

Źródło: mBank

Sprawdź najnowsze wpisy