Honor Super Fast Power Bank

Powerbank Honora nie tylko błyskawicznie naładuje smartfon, ale także sam szybko odzyska energię

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Honor Super Fast Power Bank to idealna nazwa dla nowego akcesorium firmy. Idealnie oddaje ona bowiem to, z czym mamy do czynienia. Jest to naprawdę superszybki powerbank, przy którym większość konkurencji to zwykłe ślamazary. Najważniejsze jest jednak to, że szybkie ładowanie działa w jego przypadku w obydwie strony. To znaczy, że nie tylko sam szybko naładuje smartfona, ale również szybko odzyska zapas energii. Rzecz jasna o ile dysponujemy odpowiednio szybką ładowarką, co już nie jest aż tak oczywiste.

Honor Super Fast Power Bank

Honor Super Fast Power Bank

Sam powerbank ma optymalną pojemność 12 000 mAh, co powinno wystarczyć do naładowania przeciętnego smartfona przynajmniej dwukrotnie, a i to przy bardzo ostrożnych szacunkach. Oczywiście na rynku są także znacznie pojemniejsze konstrukcje, jednak jako posiadacz jednostki 20 000 mAh od Redmi otwarcie przyznaje, że są one po prostu za ciężkie. Wysoka pojemność to jednak dopiero początek. Kluczową kwestią jest bowiem moc, którą potrafi dostarczyć. Wspiera on bowiem szybkie ładowanie do 66 W. Oczywiście nie oznacza to, że wszystkie smartfony będą ładowane w tej technologii. Dotyczy to tylko tych, które również ją wspierają. Pozostałe mają być ładowane z najwyższą dopuszczalną przez nie mocą. 

Zobacz też: Nokia szykuje się do pokazania nowości — dla każdego coś dobrego

Równie istotny jest także fakt, że powerbank również jest w stanie przyjąć taką energię. Co jednak z żywotnością? O ten aspekt bym się raczej nie martwił. Producent postawił na zastosowanie trzech akumulatorów po 4020 mAh. Tym samym pojedyncze ogniwo ładuje się z mocą do 22 W, co trudno nazwać wartościami  jakikolwiek sposób skrajnymi. Honor Super Fast Power Bank wyposażony jest w dwa porty: wyjściowy USB-A oraz port USB Typ-C, który działa jako port wejścia/wyjścia. Jak podaje Honor, pełne naładowanie powerbanka przy użyciu ładowarki 66 W potrwa jedynie 1 godzinę i 48 minut. To jak na tę pojemność baterii jest wartością fenomenalną. Co więcej, umożliwia on także podładowanie netbooków, o ile te są ładowane przez USB-C. Jeśli zaś chodzi o cenę, to wyonsi ona 399 yuanów, co można przeliczyć na 230 PLN. 

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy