Samsung rozpoczyna ofensywę, Galaxy S6 Edge już z Androidem 5.1.1

Newsy

samsung galaxy s6 edge saddsa

 
Samsung chce chyba poprawić swoją reputację i robi co może, aby zadowolić swoich użytkowników. Producent nigdy nie był skory do błyskawicznego aktualizowania urządzeń, ale wygląda na to, że powoli się to zmienia.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 
Jak wynika z pierwszych doniesień, model Galaxy S6 Edge już otrzymał Androida 5.1.1. Najnowsza wersja systemu pojawiła się w T-Mobile, ale nie jest to oficjalna informacja. Aktualizacja wciąż posiada sporo błędów i nie radzilibyśmy jej pobierać, lecz nie zmienia to faktu, że najnowszy Lollipop został udostępniony.

 

android-5-1-1-galaxy-edge-710x418

 
Na pełną, pozbawioną błędów aktualizację przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać, ale i tak powinniśmy docenić działania Samsunga. Android 5.1.1 pozwolić nam na nieco więcej, m.in. umożliwi utworzenie profilu gościa na naszym urządzeniu. Miejmy nadzieję, że to dopiero początek i producent rozpocznie aktualizację pozostałych smartfonów. Oby tylko Samsung nie zboczył z tej korzystnej dla nas ścieżki.

 

Źródło: Sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x