Prezentacja możliwości kamery LG G4, wyniki są niesamowite!

Newsy

lg-g4-35

 
Jedną z kilku cech, które użytkownicy LG G3 pokochali był bez wątpienia aparat. Nawet najwięksi sceptycy muszą stwierdzić, że jakość robionych przez ten smartfon zdjęć okazała się bardzo dobra. Tuż po premierze modelu G4 pojawiają się pierwsze opinie na jego temat. Według recenzentów, to właśnie aparat został jeszcze poprawiony względem i tak świetnego poprzednika.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 
Na potwierdzenie tych słów przedstawiamy filmik, który prezentuje możliwości kamery LG G4. Jakość nagrań jest doskonała, o czym można się przekonać samemu. Filmy zostały zrobione wprost z krążącego nad ziemią drona i jak widać świetnie się to sprawdziło.  Na wspaniałym ekranie QHD, efekt naprawdę robi wrażenie. Poniżej możecie zobaczyć całe nagranie.

 

Źródło: Youtube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x