Motorola Edge lite

Motorola Edge S — turbo smartfon i zapewne pierwszy ze Snapdragonem 870

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Motorola już dopina ostatnie sprawy przed premierą swojego pierwszego flagowego smartfona w tym roku. Edge S, bo o nim mowa, będzie o tyle wyjątkowy, że jednocześnie będzie pierwszym modelem ze Snapdragonem 870 na pokładzie. Tak przynajmniej wskazują wszelkie znaki na ziemi i niebie. Tymczasem ostatnie zapowiedzi marki dodają jeszcze inne aspekty do specyfikacji. Krótko mówiąc, rządzi słówko Turbo, które pojawia się przy kluczowych podzespołach. Przy okazji nieoficjalnie poznajemy także wygląd Motoroli Edge S.

Turbo Motorola Edge S — Snapdragon 870 to niejedyna cecha, na którą trzeba zwrócić uwagę

Jak możecie zobaczyć na powyższych plakatach, słówko Turbo bezpośrednio odwołuje się do typów pamięci. Motorola stawia na najnowsze technologie, czyli UFS 3.1 dla przestrzeni na pliki użytkownika i LPDDR5 dla RAM. O ile Turbo zapewne odnosi się do podkręconych możliwości, tak firma zapewnia ogólną wydajność wyższą o 25%. Oczywiście chińskie plakaty nie wspominają, o jakim porównaniu mówimy, więc musimy zostawić to na dalszym torze. Tymczasem tak ma prezentować się Motorola Edge S:

motorola edge s wyglad turbo snapdragon 870

Wygląd wyraźnie nawiązuje do innych, tańszych urządzeń firmy, więc od razu pojawiają się pewne pytania. Na przykład gdzie się podział wyświetlacz-wodospad? W końcu to on wyznaczał sens marce Edge.

Zobacz też: Kalendarz Google ponownie z trybem offline — wielka ulga dla użytkowników.

Tymczasem jak mogliście zobaczyć na powyższych plakatach, do premiery Motoroli Edge S nie zostało już dużo czasu. Smartfon ma zadebiutować we wtorek. Jeśli Qualcomm nie przyłączy się do konferencji, to zapewne Snapdragon 870 zostanie pokazany chwilę wcześniej. Na tym etapie, gdy nie ma zapowiedzianej innej, dużej konferencji, nie spodziewajmy się, że konkurencja wyprzedzi Motorolę. Miejmy nadzieję, że firma nie każe nam długo czekać na poznanie Edge S w Polsce. Jest to o tyle ciekawe, gdyż… Edge S w Chinach ma się różnić od globalnej wersji według plotek — nie tylko specyfikacją, ale również wyglądem.

Źródło: Gizchina

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy