Usługi Google Play zaktualizowane! Co przynosi nowa wersja?

Newsy

Google-Play-Services-header-664x374

 
Wersja 7.3 to najnowsza odsłona Usług Google Play, która przynosi kilka bardzo istotnych zmian. Pierwszą i najważniejszą z nich jest opcja synchronizacji większej ilości urządzeń z Android Wear na pokładzie. Nieważne ile sami posiadamy, teraz możemy w jednej chwili używać wszystkich na raz łącząc je z naszym smartfonem.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 
Aktualizacja pozwala nam także szybciej przesyłać duże pliki i wymieniać informacje między urządzeniami w dużo lepszym tempie. Poprawiono też działanie Google Fit. Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco śledzić nasze postępy, bo praktycznie wyeliminowano jakiekolwiek opóźnienia.

 
Usługi Google Play w wersji 7.3 to przede wszystkim rzecz dla deweloperów, która ułatwi im pracę. Z drugiej strony to także gratka dla nas, zwykłych użytkowników. Poniżej możecie zapoznać się z ciekawym przedstawieniem zalet rozwiązań zastosowanych w nowych „Usługach”. Jak Wam się one podobają?

 

Źrodło: Youtube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x