Pierwsze pogłoski na temat nowego Galaxy Note’a pojawiają się w sieci

Newsy

note4_6

 
Jak wynika z ostatnich raportów, Samsung pracuje nad dwoma nowymi urządzeniami z najwyższej półki. Jednym z nich będzie kolejna wersja Galaxy S6, a dokładnie model SM-G928. Nie będzie on się znacząco różnił od najpopularniejszego obecnie SM-G920, zostanie jedynie przeznaczony dla kilku wiodących światowych operatorów. Projekt nosi nazwę „Zen”, a jak wiadomo standardowy S6 jest dzieckiem projektu „Zero”.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 
Kolejnym smartfonem, na temat którego wypatrujemy pierwszych pogłosek, będzie Galaxy Note 5. Samsung rozpoczął nowy projekt „Noble”, który ma skupiać się na pracy nad kolejnym flagowcem producenta. Następca Note’a 4 będzie miał bardzo trudne zadanie, bo trudno poprawić coś, co dla wielu jest idealne. Jedno jest pewne. Burza mózgów w siedzibie Samsunga się rozpoczęła i pozostaje nam tylko wyglądać konkretnych informacji. Też z niecierpliwością czekacie na premierą nowego Note’a?

 

samsung galaxy note 4 reklama how to note siostra brat tata

Źrodło: Sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x