android wear

Zegarki z Android Wear coraz śmielej radzą sobie na rynku. Teraz do rodziny dołącza LG Watch Urbane, najnowsza propozycja LG na inteligentny zegarek o klasycznym wyglądzie.

LG Urbane

Specyfikacja urządzenia nie odbiega praktycznie od innych urządzeń. Sercem zegarka jest czterordzeniowy Snapdragon 200 wraz z 512 MB pamięci RAM. Okrągły ekran posiada 1,3 cala i wyświetla obraz  w rozdzielczości 320 x 320 pixeli. Dodatkowo smartwatch posiada 4 GB pamięci wbudowanej na dane użytkownika. Pojemność baterii to 410 mAh. Nie zabrakło także czujnika tętna. Ramka zegarka została wykonana ze stali nierdzewnej, która chroni podczas upadku.

LG-Watch-Urbane

LG Watch Urbane dostępny jest w Sklepie Google co oznacza, że jego dystrybucja ogranicza się do kilku krajów. Jego cena została ustalona na poziomie 349 dolarów, czyli tak jak Apple Watch w wersji Sport. Nie wiadomo czy i kiedy urządzenie trafi do Polski.

Tak jak zapowiadało Google nowy zegarek został wyposażony w najnowszy system w wersji 5.1.1. O nowościach jakie przynosi możecie przeczytać tutaj.

Jesteście zainteresowani nowym zegarkiem LG? Co w ogóle sądzicie o smartwatchach? Sam jestem posiadaczem LG G Watch i oprócz denerwujących spowolnień systemu jestem z niego bardzo zadowolony.

Źródło: PhoneArena & 9to5google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Melerski