Należy spodziewać się, że w tym roku pojawi się wiele ciekawych tabletów na rynku. Po prostu jest na nie duże zapotrzebowanie w związku z rzadszym wychodzeniem z domu oraz przede wszystkim pracą zdalną i hybrydową. Na pewno Apple jest tego świadome, ale również Samsung, który już przygotowuje tańszą odsłonę swoich topowych tabletów. Prawdopodobnie seria Galaxy Tab S7 niedługo doczeka się kolejnego członka rodziny, choć nazwa nie została jeszcze w żaden sposób potwierdzona. Tym samym zobaczmy, co szykują Koreańczycy w ramach modelu, który na razie nazwijmy Galaxy Tab S7 Lite.

Samsung Galaxy Tab S7 Lite odpowiedzią na potrzeby rynku — trzy wersje mają to potwierdzać, a 5G być kluczową

samsung galaxy tab s7 specyfikacja techniczna wyglad roznice

Równie dobrze możemy mówić o Galaxy Tab S8e. W końcu Samsung już pokazał, że nomenklatura tabletów rządzi się swoimi własnymi prawami. Mimo wszystko na pewno trwają pracę nad trzema propozycjami, których nazwy kodowe brzmią: SM-T730SM-T735SM-T736B / SM-T736N. Odpowiednio są to modele: tylko Wi-Fi, LTE i 5G na różne rynki. Szczególnie ta ostatnia wersja może okazać się ciekawa, gdyż na rynku tabletów nie ma jeszcze takiej popularności modemów 5G. Sieć nowej generacji może mieć szczególne znaczenie właśnie dla urządzeń mobilnych z dużymi wyświetlaczami. Do tego w tańszym wydaniu…? Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne szczegóły i potwierdzenia ze strony Samsunga.

Zobacz też: Poznajcie najpłynniejsze smartfony 2020 roku.

Na razie niestety nie wiemy nic więcej na temat tajemniczego tabletu. W Sieci pojawiły się wyłącznie nazwy kodowe, które możemy prosto odszyfrować. Niemniej powinniśmy oczekiwać, że będą to propozycje pomiędzy budżetowymi, a właśnie flagowymi. Coś na wzór Galaxy Tab S6 Lite lub Galaxy Tab S5e.

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.