Etui na Samsung Galaxy Buds Pro w kształcie telefonu z klapką

Samsung Galaxy Buds Pro dostały chyba najfajniejsze etui na słuchawki

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Stare telefony z klapką budzą sentyment wśród wielu osób. Jednak zakup takiego urządzenia w dzisiejszych czasach mija się z celem. Jeśli jednak ktoś chciałby się poczuć chociaż trochę jak za starych dobrych czasów, nie rezygnując przy tym z funkcjonalności nowoczesnego smartfona i nie nosząc dodatkowego urządzenia, to jest na to rada. Otóż coraz więcej osób w kieszeni obok telefonu nosi etui ładujące ze słuchawkami. Natomiast dla pchełek Samsung Galaxy Buds Pro zostały przygotowane specjalne pudełka stylizowane na klasyczne klapki.

Etui na Samsung Galaxy Buds Pro w kształcie telefonu z klapką

Etui na Samsung  Galaxy Buds Pro w kształcie telefonu z klapką

Obecnie dostępne są dwa modele etui. Warto podkreślić, że mamy tu do czynienia z oficjalnymi akcesoriami Samsunga. Nie tracimy więc na jakości ani szybkości ładowania kupując zamiennik. Dodatkowo obydwa modele bazują na wyglądzie istniejących telefonów Samsunga i to właśnie po ich koreańskich wariantach noszą swoje nazwy:  Anycall T100 i Anycall E700. I tak pierwszy z nich bazuje na telefonie znanym na naszym rynku jako SCH-X430, który prezentuje się następująco:

Drugi natomiast czerpie inspirację z Samsunga SGH-E700:

Zobacz też: Smartfon jak łódź podwodna – Xiaomi z wysuwanym peryskopowym aparatem

Zła wiadomość jest taka, że obecnie są one dostępne tylko w Korei Południowej. Dodatkowo można je nabyć jedynie razem ze słuchawkami Galaxy Buds Pro, przy uwzględnieniu dodatkowej opłaty o równowartości około 110 PLN. To trochę drogo, zwłaszcza że przednie ekrany to jedynie atrapy. Z jednej strony szkoda, że nie wyświetlają poziomu naładowania urządzenia. Jednak z drugiej byłoby to marnotrawienie energii przeznaczonej do ładowania samych słuchawek. 

Źródło: TechSpot

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy