Przedni aparat do selfie o rozdzielczości 32 Mpx? To nie żart!

Newsy

Vivo-X5-Pro

 
Vivo jako dosyć niszowy chiński producent dał się poznać z dobrej strony. Jednym z jego urządzeń jest model X5 Max o niecałych 5 mm grubości i niezłej specyfikacji. Kolejnym zapowiedzianym smartfonem od Vivo będzie X5 Pro, który może się okazać bardzo wyjątkowy.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 
Wszystko ze względu na przednią kamerę o potencjalnej rozdzielczości aż 32 Mpx! Vivo nie zaprzecza istnieniu takowej, ale mimo wszystko trudno uwierzyć w taki stan rzeczy. Chociaż jak wiadomo „same piksele zdjęć nie robią”, to taka matryca i tak wydaje się imponująca.

 
Specyfikacja X5 Pro to również wysoka półka. Minimalnie zakrzywiony, 6-calowy ekran i Snapdragon 615 wsparty 3 GB RAM-u to wystarczająca konfiguracja. Urządzenie zostanie zapowiedziane na początku maja. Czy szykuje nam się młodzieżowy hit do selfie?

 

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x