Poznaliśmy ceny LG G4 tuż przed premierą! Koreańczycy idą łeb w łeb

Newsy

LG G4 przeciek9

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Samsung, HTC, Sony – te, jakby mogło się wydawać, najpopularniejsze firmy już zaprezentowały swoje flagowe modele, które mają zdobyć serca klientów w tym roku. Brakuje jeszcze jednej marki. Jest to LG, ale Koreańczycy już za chwilę nadrobią swoje zaległości.

 

Niemniej jednak, my jeszcze przed premierą poznaliśmy cechę następcy G3, która z pewnością wielu z Was zainteresuje. Jest nią cena i patrząc na specyfikację G4 możemy się spodziewać, że LG niżej wyceni swój model niż zrobił to chociażby Samsung. Jak jest w rzeczywistości? Nieco inaczej. Rzeczywiście – G4 w podstawowej wersji jest tańszy niż Galaxy S6. Wersje wyposażone w 32 GB pamięci wewnętrznej dzieli zaledwie 10 euro, a więc 40 złotych. To przy ogólnej cenie około 2800 złotych znikoma różnica. Jednak co jeśli zechcemy zainwestować w skórzaną pokrywę akumulatora? Produkcja takiego modelu trwa 4 razy dłużej niż konwencjonalnego egzemplarza toteż to musi odbić się na cenie. Tak też taki model będzie kosztował około 3000 złotych.

 

Wnioski musicie sami wysnuć. Ja jedynie dodam jeszcze, że są to wartości pochodzące zza naszej zachodniej granicy. Ceny urządzeń mobilnych w Niemczech są zbliżone do naszych, ale zapewne wszystko wyjaśni się dokładniej po oficjalnej premierze G4. Ta ma się odbyć już jutro, a premiera rynkowa została zaplanowana na pojutrze, ale jedynie w Korei.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x