LG G4 przeciek9

 

Samsung, HTC, Sony – te, jakby mogło się wydawać, najpopularniejsze firmy już zaprezentowały swoje flagowe modele, które mają zdobyć serca klientów w tym roku. Brakuje jeszcze jednej marki. Jest to LG, ale Koreańczycy już za chwilę nadrobią swoje zaległości.

 

Niemniej jednak, my jeszcze przed premierą poznaliśmy cechę następcy G3, która z pewnością wielu z Was zainteresuje. Jest nią cena i patrząc na specyfikację G4 możemy się spodziewać, że LG niżej wyceni swój model niż zrobił to chociażby Samsung. Jak jest w rzeczywistości? Nieco inaczej. Rzeczywiście – G4 w podstawowej wersji jest tańszy niż Galaxy S6. Wersje wyposażone w 32 GB pamięci wewnętrznej dzieli zaledwie 10 euro, a więc 40 złotych. To przy ogólnej cenie około 2800 złotych znikoma różnica. Jednak co jeśli zechcemy zainwestować w skórzaną pokrywę akumulatora? Produkcja takiego modelu trwa 4 razy dłużej niż konwencjonalnego egzemplarza toteż to musi odbić się na cenie. Tak też taki model będzie kosztował około 3000 złotych.

 

Wnioski musicie sami wysnuć. Ja jedynie dodam jeszcze, że są to wartości pochodzące zza naszej zachodniej granicy. Ceny urządzeń mobilnych w Niemczech są zbliżone do naszych, ale zapewne wszystko wyjaśni się dokładniej po oficjalnej premierze G4. Ta ma się odbyć już jutro, a premiera rynkowa została zaplanowana na pojutrze, ale jedynie w Korei.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.