oppo r7 zapowiedz

 

Moda na coraz mniejsze ramki niedługo oficjalnie zostanie rozpoczęta. Na chwilę obecną mieliśmy jedynie możliwość zobaczenia małego oszustwa za sprawą zdjęć prasowych, ale Chińczycy już szykują prawdziwy model, który został zaprojektowany tak, że nie ujrzymy bocznych krawędzi, gdyż te będzie zasłaniał wyświetlacz.

 

Oczywiście mowa o Oppo i ich modelu R7, który poznaliśmy już stosunkowo dawno temu i od razu przykuł naszą uwagę za sprawą swojej budowy. Ta, jak to już przystało na literkę „R” w gamie chińskiej firmy, musi się wyróżniać. Poprzednie modele charakteryzowały się grubością wpisaną do księgi rekordów Guinessa, a nadchodzący smartfon być może również tam się pojawi jako urządzenie mobilne bez ramek. Jest to spowodowane sprytną sztuczką optyczną i tym samym nie musimy obawiać się, że trzymanie R7 będzie niewygodne.

 

 

Dzisiaj Oppo oficjalnie na Facebooku przyznało się, że taki model istnieje i… nie dodało nic więcej. Oczywiście Chińczykom nie przeszkadza to, że został ujawniony najważniejszy szczegół nadchodzącego urządzenia, gdyż ta firma doskonale jest znana z tego, że ma w zanadrzu jeszcze wiele ciekawych akcentów.

 

Jakie one będą? O tym zapewne przekonamy się dopiero na premierze, której daty jeszcze nie poznaliśmy. Chcielibyście, żeby Oppo razem z modelem R7 wkroczyło na polski rynek?

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.