T-Mobile proponuje swoim klientom korzystanie z usługi Supernet Video DVD – można to robić bezpłatnie przez 5 dni w ramach akcji Happy Fridays. Podpowiadamy, co zrobić, żeby skorzystać z promocji.

Supernet Video DVD bezpłatnie na 5 dni

supernet video dvd bezpłatnie

Na początek warto wyjaśnić, czym jest Supernet Video DVD. To usługa, dzięki której oglądanie materiałów filmowych przy wykorzystaniu popularnych aplikacji nie skutkuje pomniejszeniem pakietu danych komórkowych. Możemy zatem korzystać m.in. z aplikacji YouTube, VoD.pl, Player, TVP Sport, TikTok, Prime Video i Netflix bez obaw o nasz pakiet internetu.

Klienci indywidualni T-Mobile mają możliwość bezpłatnej aktywacji Supernet Video DVD na 5 dni. Nie jest istotne, czy posiadamy u magentowego operatora abonament, ofertę na kartę czy taryfę typu MIX. Bonus można odebrać w aplikacji Mój T-Mobile lub wysyłając SMS-a o treści HF pod bezpłatny numer 80800. W ciągu 72 godzin od aktywacji będziemy mogli zacząć korzystać z usługi. Aktywacja usługi jest możliwa od 22 do 24 stycznia. Każdy użytkownik może odebrać bonus tylko raz.

Czytaj także: Monitory Samsung Smart z serii M5 i M7 dostępne w Polsce – co oferują i ile kosztują?

W ramach akcji Happy Fridays T-Mobile co tydzień udostępnia bonus swoim klientom. Ostatnio były to m.in. pakiet 60 minut na rozmowy i darmowy ebook.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.