sony xperia p2 z4

Zapewne każdemu z Was design Sony kojarzy się z dużymi ramkami wokół wyświetlacza. Do tego dochodzi kopiowany z roku na roku wygląd i tak oto flagowe Xperie są po prostu nudne. Niemniej jednak może to się zmienić za sprawą pewnej grafiki ujawnionej w Sieci, która przedstawia niejako telefon marzeń.

Żeby się bardziej nie rozpisywać, po prostu zobaczcie jak to wszystko wygląda teoretycznie na „szkicowniku”:

sony xperia p2 projekt szkic

Zapewne głównie osoby posiadające tytuł inżyniera są w stanie wyobrazić sobie ten telefon w rzeczywistości toteż na początku newsa możecie zobaczyć jego wizualizację i porównanie do Xperii Z4. W oczy rzuca się – w przypadku Sony – brak ramek wokół wyświetlacza, powrót to wcześniejszego designu za sprawą przezroczystego paska u dołu oraz oczywiście myśl: „czy to naprawdę możliwe?”. Na domiar złego, to pytanie potęguje domniemana specyfikacja, która prezentuje się następująco:

sony xperia p2 specyfikacja

Może być coś lepszego? Ciężko powiedzieć. Jest to niejako odpowiedź na wszystkie pragnienia użytkowników smartfonów. Mamy do czynienia z małymi rozmiarami, ogromną mocą obliczeniową, olbrzymim akumulatorem i interesującym designem. Uważacie, że Sony mogłoby coś takiego wymyślić?

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.