ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zrzuty ekranu z Sense UI 4.0 dzięki HTC Endeavor

Autor: Paweł Cebula Kategoria: Newsy

Screenshot_2012-02-13_at_10.30
Z nieoficjalnych informacji wynika, że w trakcie targów MWC zaprezentowany zostanie nowy model smartfona – HTC Endeavor. Okazuje się, że dzięki temu możliwe było sprawdzenie, jak będą wyglądały niektóre elementy najnowszej wersji interfejsu Sense 4.0.

Redaktorom z serwisu Android Central udało się dotrzeć do RUU (Rom Update Utility), które było przeznaczone właśnie dla HTC Endeavor. Sense 4.0 będzie domyślną wersją interfejsu zainstalowaną na nowym urządzeniu HTC z Androidem 4.0. Zobaczmy więc, jak wyglądają niektóre elementy uaktualnionego interfejsu tajwańskiego producenta.
Screenshot_2012-02-13_at_10-1.30
Lockscreen nie zmienił się zbyt znacząco, jednak użytkownik ma możliwość modyfikacji wyglądu „pierścienia”, czy tła ikonek aplikacji, jakie zostały umieszczone na ekranie blokady. Zdecydowanie widać, że HTC ostatecznie pożegnało się ze swoim charakterystycznym dockiem – opinie na ten temat są dość mocno podzielone.

thumb_550_htc-endeavor-supreme-12
Na podstawie zrzutów ekranu, prezentujących podgląd wbudowanych tematów Sense UI 4.0 można powiedzieć, że HTC postawiło na bardziej stonowany wygląd, rezygnując z charakterystycznych błyszczących elementów. W efekcie można odnieść wrażenie, że system wygląda bardziej elegancko.

źródło: Android Central

Sprawdź najnowsze wpisy