Nowy kolor Samsung Galaxy Watch Active2 pojawił się na stronie Samsunga, choć obecnie urządzenie nie jest jeszcze dostępne w Polsce. Przed premierą nowej serii Galaxy S21 spodziewaliśmy się, że producent będzie chciał pokazać nowego smartwatch na scenie, ale tym razem tak się nie stało. Trochę później dostaliśmy więc odświeżoną wersje zegarka, który jest na rynku już od dłuższego czasu.

Nowy kolor Samsung Galaxy Watch Active2

Nowy kolor Samsung Galaxy Watch Active2

Zapewne w pełni nowy zegarek od Samsunga zobaczymy dopiero przy okazji premiery serii Note. Jednak nie oznacza to, że producent nie przygotował czegoś dla fanów smartwatchy. Otóż na oficjalnej stronie Samsunga pojawił się właśnie nowy kolor modelu Watch Active2. Mowa o Rose Gold, czyli różowym złocie, które może pasować do najnowszych flagowców producenta. Niestety, ale Samsung Galaxy Watch Active2 w nowym kolorze nie jest dostępny w naszym kraju i nie wiadomo, czy w ogóle się u nas pojawi.

Wprowadzanie nowego koloru na rynek, szczególnie tak długo po samej premierze sprzętu, to odważne posunięcie ze strony Samsunga. Dziwne jest też to, że nie zdecydowano się na debiut tego wariantu podczas oficjalnej premiery Galaxy S21. Wtedy o nowym kolorze urządzenia z pewnością zrobiłoby się głośniej, a i sama jego sprzedaż mogłaby podskoczyć. Nowe wersja zegarka pojawi się jednak tylko w jednym rozmiarze z kopertą 40 mm. Nie będzie też można kupić wersji z LTE na pokładzie, więc pozostaje komunikacja Bluetooth.

Zobacz też: Najpopularniejsze filmy i seriale na Netflix w 2020 roku.

I choć swoją premierę Samsung Galaxy Watch Active2 miał w 2019 roku, to dalej prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Szczególnie w nowej wersji kolorystycznej, która z pewnością wielu osobom się spodoba. Zegarek w takim samym rozmiarze, kosztuje w Polsce obecnie około 1050 złotych. Jeżeli nowy kolor zawita do Polski, cena nie powinna być dużo wyższa.

Źródło: Samsung / PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.