ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy Tab S7 Lite

Rodzina Galaxy Tab S7 otrzymuje aktualizację do Androida 11

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to niesłychanie popularna firma, która sprzedaje naprawdę wiele różnego rodzaju produktów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się smartfony, ale tablety tego producenta również mają wzięcie. Tak się składa, że dziś na Androida 11 załapała się wysoko oceniana rodzina Galaxy Tab S7. Pierwsi użytkownicy mogą już instalować wyczekiwaną aktualizację.

Seria Galaxy Tab S7 już z Androidem 11 – Samsung wydaje kolejną aktualizację

Samsung Galaxy Tab S7 Android 11
Samsung Galaxy Tab S7 i S7 Plus

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Samsung ma naprawdę niezłe tempo, jeśli chodzi o wydawanie aktualizacji. Dopiero co wczoraj Androida 11 dostał składany Galaxy Fold, a dziś uaktualnienie zawitało na aż trzy modele tabletów: Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S7 Plus i Galaxy Tab S7 Plus 5G. Jak na razie nowa wersja oprogramowania jest dostępna tylko w Korei Południowej, jednak już niedługo powinna zostać udostępniona także dla użytkowników z innych zakątków świata.

Zobacz także: Brak ładowarki w zestawie – Samsung wyciągnie wtyczkę także w innych modelach

Co ciekawe, wraz z Androidem 11 Samsung zawarł One UI 3.1, a nie One UI 3.0. Aktualizacja waży bardzo dużo, bo aż 2,4 GB. Jak to zwykle bywa, uaktualnienie jest rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to trzeba wymienić przede wszystkim dymki czatu, jednorazowe uprawnienia i odświeżony interfejs użytkownika. Ciężko powiedzieć, kiedy Android 11 trafi do posiadaczy tabletów z serii Galaxy Tab S7 mieszkających w Polsce, ale znając Samsunga, raczej nie poczekamy już zbyt długo.

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy