Tak jest! Powołując się na polskie forum Androida – Forum Android.com.pl, możemy Wam przekazać tę świetną wiadomość. Jeden z użytkowników pisze:

„Dzisiaj sprawdzałem „Skonfiguruj konto sprzedawcy” i na liście sprzedawców pojawiła się Polska.
Zarejestrowałem się w Google Checkout, wszystko weszło bez żadnych przeszkód  – mało tego, system googla sam uzupełnił moje dane o te, których użyłem przy zapłacie za konto developera.
Wystawiłem już pierwszą płatną aplikację, czekam na aktualizacje marketu.”

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Także widać, że prawdopodobnie nasza wspólna inicjatywa związana z petycją do Google w tej sprawie przyniosła wymierne skutki. Polska w końcu została włączona do listy krajów, z których programiści mogą zamieszczać w Android Market płatne aplikacje. Co to oznacza? W przeciągu kilku następnych miesięcy możemy spodziewać się wysypu bardzo dobrych jakościowo polskich aplikacji.

Aby jednak nie było tak kolorowo, póki co występują małe problemy – np. z działaniem Ad-sense, czyli reklam.
Piszcie w komentarzach czy na Waszych deweloperskich kontach wszystko działa jak należy.

źródło: forum.android.com.pl 

[Dodano 12-02-2012]
Informujemy, że jest to informacja nieoficjalna i zarówno my jak i żaden użytkownik naszego forum nie bierze za nią odpowiedzialności. Google jeszcze nie wypowiedziało się w tej sprawie.
Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).