Polacy mogą już sprzedawać w Android Market!

Newsy


Tak jest! Powołując się na polskie forum Androida – Forum Android.com.pl, możemy Wam przekazać tę świetną wiadomość. Jeden z użytkowników pisze:

„Dzisiaj sprawdzałem „Skonfiguruj konto sprzedawcy” i na liście sprzedawców pojawiła się Polska.
Zarejestrowałem się w Google Checkout, wszystko weszło bez żadnych przeszkód  – mało tego, system googla sam uzupełnił moje dane o te, których użyłem przy zapłacie za konto developera.
Wystawiłem już pierwszą płatną aplikację, czekam na aktualizacje marketu.”

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Także widać, że prawdopodobnie nasza wspólna inicjatywa związana z petycją do Google w tej sprawie przyniosła wymierne skutki. Polska w końcu została włączona do listy krajów, z których programiści mogą zamieszczać w Android Market płatne aplikacje. Co to oznacza? W przeciągu kilku następnych miesięcy możemy spodziewać się wysypu bardzo dobrych jakościowo polskich aplikacji.

Aby jednak nie było tak kolorowo, póki co występują małe problemy – np. z działaniem Ad-sense, czyli reklam.
Piszcie w komentarzach czy na Waszych deweloperskich kontach wszystko działa jak należy.

źródło: forum.android.com.pl 

[Dodano 12-02-2012]
Informujemy, że jest to informacja nieoficjalna i zarówno my jak i żaden użytkownik naszego forum nie bierze za nią odpowiedzialności. Google jeszcze nie wypowiedziało się w tej sprawie.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x