greenway-ladowarki-parkingi-samochodowe

GreenWay dostarczy ładowarki aut elektrycznych na parkingi samochodowe

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Ładowarki aut elektrycznych od GreenWay trafią na parkingi samochodowe. Firma podpisała umowę z Europark – dokument zakłada, że ładowarki będą oferowane właścicielom parkingów. Takie rozwiązanie zwiększy atrakcyjność wybranych miejsc parkingowych.

Ładowarki od GreenWay trafią na parkingi samochodowe

GreenWay to firma, która stawia stacje do ładowania samochodów elektrycznych m.in. przy hotelach i centrach handlowych. Niejednokrotnie informowaliśmy już o prowadzonych przez nią działaniach. Stacje ładowania w miejscach, gdzie np. robimy zakupy, nie wystarczą jednak, by promować elektromobilność i zapewnić prawdziwy komfort właścicielom aut elektrycznych.

Głęboko wierzę, że jedną z dróg do zwiększenia liczby samochodów elektrycznych w Polsce, jest budowa stacji blisko budynków wielorodzinnych, na ulicach gdzie parkowane są pojazdy na noc – między innymi temu służy podpisana właśnie umowa – mówi Aleksander Czapczyk, dyrektor działu sprzedaży GreenWay Polska. Zauważa on także, że to właśnie czas parkowania pojazdu jest jedną z najlepszych okazji do tego, by go naładować.

Czytaj także: Dawniej sojusznicy, dziś rywale – Intel zamierza rzucić wyzwanie Apple

Firma Europark zajmuje się obsługą parkingów samochodowych, zarządzaniem powierzchniami parkingowymi, a także budową usług przyjaznych użytkownikom parkingów. Obecnie zarządza ponad 200 lokalizacjami parkingowymi w Polsce. Teraz to także kolejny partner GreenWay, firmy, która współpracuje też m.in. z Volvo, Kią, Mazdą, Hyundai’em, InPostem oraz Miastem Katowice.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy