Android-Muffin-6-1024x512

 
Android 5.0 rozgościł się już na wielu urządzeniach. Przyszła pora na spekulacje i nadzieje odnośnie kolejnej wersji naszego systemu.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 
„Szóstka” będzie nosiła nazwę, która jak zwykle odwołuje się do różnych słodkich produktów. Po KitKacie i Lollipopie przyszła pora na Muffina, czyli kolejną popularną przekąskę. Może nam się trafi „Marshmallow” albo „Mentos”? Po współpracy z Nestle, której dzieckiem stał się KitKat, nic nas już nie zdziwi.

 
Poniższy filmik przedstawia wizję autora na temat kolejnej wersji Androida. Widać w nim co mogłoby się poprawić i zmienić także w kwestii wyglądu. Nowe animacje czy lepsza wielozadaniowość to chyba coś, co wszyscy ciepło byśmy przyjęli. Bardziej surowy wygląd interfejsu to również potencjalna zaleta. Jakie są wasze przewidywania odnoście Androida 6.0?

 

Źródło: Youtube
Dawid Przewoźnik