Android 6.0 Muffin, pierwszy koncept ukazany na filmiku

Newsy

Android-Muffin-6-1024x512

 
Android 5.0 rozgościł się już na wielu urządzeniach. Przyszła pora na spekulacje i nadzieje odnośnie kolejnej wersji naszego systemu.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 
„Szóstka” będzie nosiła nazwę, która jak zwykle odwołuje się do różnych słodkich produktów. Po KitKacie i Lollipopie przyszła pora na Muffina, czyli kolejną popularną przekąskę. Może nam się trafi „Marshmallow” albo „Mentos”? Po współpracy z Nestle, której dzieckiem stał się KitKat, nic nas już nie zdziwi.

 
Poniższy filmik przedstawia wizję autora na temat kolejnej wersji Androida. Widać w nim co mogłoby się poprawić i zmienić także w kwestii wyglądu. Nowe animacje czy lepsza wielozadaniowość to chyba coś, co wszyscy ciepło byśmy przyjęli. Bardziej surowy wygląd interfejsu to również potencjalna zaleta. Jakie są wasze przewidywania odnoście Androida 6.0?

 

Źródło: Youtube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x