ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
honor v40 5g termin premiery film 2

Honor V40 5G na filmie i… przesunięty termin premiery

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Pojutrze mieliśmy poznać nowego flagowca od Honora. Model V40, a potencjalnie cała seria miała zostać pokazana światu 18 stycznia, ale… firma musiała zmienić termin premiery. Na szczęście na zaledwie kilka dni później, ale siłą rzeczy budzi to wyobraźnie i każe stawiać pytania, dlaczego tak właśnie się stało? O ile nie do końca powinno nas to interesować, tak do Sieci trafił również film, który pokazuje tytułowy model. W ten sposób możemy poznać między innymi refleksy świetlne, jakie uzyskali Chińczycy.

Honor V40 5G ujawnia się na filmie, a firma przesuwa termin premiery

honor v40 5g termin premiery film

Nowa data premiery Honora V40 5G przypada teraz na 22 stycznia. Oczywiście nadal mówimy o przedstawieniu urządzenia w Chinach. Nadal też nie wiemy o dalszym losie tego smartfona poza azjatyckim rynkiem. Po cichu liczymy, że firmie uda się na nowo zaistnieć na Starym Kontynencie, w tym także w Polsce. Oczywiście nie będzie to łatwe zadanie, ale szansa jest. Jeśli wierzyć plotkom, Honor V40 5G zaoferuje zestaw aparatów, który będzie składał się z matryc: 50 MPx, 8 MPx (szerokokątny) oraz 2x 2 MPx. Do tego dochodzi szybkie ładowanie — przewodowe 66 W i bezprzewodowe 55 W. Na deser układ MediaTek Dimensity 1000+ oraz naturalnie wsparcie dla 5G.

Z filmu wyraźnie wynika, że Honor V40 5G będzie połyskliwym smartfonem. Refleksy świetlne może nie są niczym szczególnym, jak to miało miejsce w przypadku poprzednich modeli, ale też nie można powiedzieć, że wyglądają źle.

Zobacz też: Uważajcie na aplikacje, które rzekomo mają wykrywać zakażenie koronawirusem.

Oczywiście wciąż czekamy na potwierdzenie innych modeli. W końcu seria Honor V40 miała składać się z czterech różnych modeli, które będą napędzane czterema, różnymi układami obliczeniowymi od czterech, różnych producentów. Premiera w najbliższy piątek, więc długo nie będziemy musieli czekać, aby teoretycznie poznać odpowiedzi na wybrane pytania.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy