Tajemniczy smartfon od HTC na zdjęciach

1 minuta czytania
Komentarze
nowy telefon od HTC

Niedawno na portalu pojawiły się informacje o tym, że HTC słabo rozpoczęło nowy rok. Jednak wydaje się, że zbliżające targi MWC mogą zdecydowanie zmienić tą sytuację. Zbliżający się okres targów obfitować będzie w domysły i nowości dotyczące nieznanych jeszcze urządzeń

Dzisiaj w sieci pojawiły się zdjęcia niezapowiedzianego jeszcze nigdzie telefonu od tajwańskiego producenta. Smartfon wyglądem łudząco przypomina HTC Incredible S. Więc można przypuszczać, że będzie on kontynuował wcześniej wspomnianą serię.

Niestety specyfikacja nowego urządzenia nie odbiega znacząco od osiągów HTC Sensation, który na rynku dostępny jest już dłuższy czas. Urządzenie to wyposażone ma być w dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.2 Ghz, 1 GB pamięci operacyjnej RAM, obsługę LTE, kamerkę 8 MPX z tyłu, oraz przednią VGA przeznaczoną do wideo-rozmów.

 

tajemniczy telefon HTC

 

Nowy smartfon od HTC wyposażony będzie oczywiście w Androida w wersji 4.0.1 Ice Cream Sandwich oraz najnowszą wersję nakładki HTC Sense – 4.0. Dodatkowo wiele wskazuje na to, że ekran zostanie wykonany w technologii AMOLED, a nie SLCD, jak było to w większości urządzeń HTC z roku 2011.

 

tajemniczy telefon HTC

 

Najgorszą informacją jest to, że telefon najprawdopodobniej przeznaczony będzie jedynie dla sieci CDMA. Cieszy natomiast fakt, że HTC próbuje powrócić do czołówki dając użytkownikom ogromny wybór modeli.

Źródło: Phone Arena

Motyw