ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
The Medium

Zwiastun The Medium inspirowany Beksińskim – Platige Image zna się na robocie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Pojawił się nowy zwiastun The Medium, czyli kolejnej gry od polskiego studia Bloober Team. Tym razem także mówimy tutaj o horrorze, który zapowiada się naprawdę interesująco. O Bloober Team zrobiło się głośno dzięki takim tytułom, jak Blair Witch czy Layers of Fear. Teraz promocja najnowszej produkcji zaczyna się rozkręcać, a jednym z jej elementów jest trailer, przy którym pracowało także Platige Image.

Aktorski zwiastun The Medium

Nowy zwiastun The Medium powstał w kooperacji z Platige Image oraz Tomaszem Bagińskim, który był nominowany do Oscara za swoją Katedrę. W produkcji, która promuje nowy tytuł Bloober Team widać też mocne inspiracje pracami Zdzisława Beksińskiego, którego prace malarskie zna zapewne każdy, kto choć odrobinę interesuje się sztuką. Jeżeli nie wiecie, o czym opowiadać ma The Medium, poniżej znajdziecie oficjalny opis fabuły.

Odkryj mroczną tajemnicę, którą potrafi rozwikłać jedynie medium. Zgłębiaj jednocześnie dwa światy – realny i duchowy. Wykorzystaj nadnaturalne zdolności i dzięki nim rozwiązuj zagadki w obu wymiarach, poznawaj niepokojące sekrety i staraj się przetrwać spotkania z Paszczą – potworem zrodzonym z niewyobrażalnej tragedii… Wykorzystaj wyjątkowe zdolności znane tylko tym, którzy otrzymali od losu szczególny dar. Przemieszczaj się między jednym a drugim wymiarem lub odkrywaj je jednocześnie. Opuszczaj swoje ciało, żeby odwiedzać miejsca, do których normalnie nie masz dostępu. Otaczaj się osłonami i wysyłaj potężne fale energii, aby stawiać czoło zagrożeniom ze świata duchów.

Steam

Zobacz też: Najczęściej pobierane gry z PlayStation Store w 2020 roku.

Premiera produkcji zapowiedziana jest na 28 stycznia, więc już za dwa tygodnie. Tytuł pojawi się w wersji na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X|S. Studio niedawno przedstawiło także, jak wygląda rozgrywka. I co sądzicie, będzie hit?

Źródło: Bloober Team

Sprawdź najnowsze wpisy