Płatność Blikiem jest już dostępna dla osób zamawiających posiłki poprzez UberEats. Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości. Pojawiła się też promocja, dzięki której użytkownicy, którzy zdecydują się wybrać taką metodę opłacenia swojego zamówienia, mogą liczyć na darmową dostawę.

Płatności Blikiem dostępne w UberEats

Blik to metoda płatności, która jest szczególnie popularna w internecie. Dzięki niej można w prosty sposób opłacić swoje zakupy, podając 6-cyfrowy kod i zatwierdzając całą operację na smartfonie. W ramach Blika funkcjonują również np. przelewy na telefon. Teraz możliwość płacenia za pomocą kodu Blik pojawiła się w aplikacji UberEats.

Osoby, które wypróbują płatność Blikiem w UberEats w najbliższych dniach, otrzymają bonus w postaci bezpłatnej dostawy zamówionego posiłku. Żeby skorzystać z tej promocji, należy podczas składania zamówienia podać kod BLIK. Warto pamiętać, że minimalna wartość zamówienia musi wynosić 40 zł. Promocja obowiązuje od 15 do 17 stycznia 2021 roku. Jeśli chcemy więc skorzystać z promocji, musimy się pospieszyć.

Czytaj także: [Promocje dnia] POCO X3 NFC, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, OnePlus 8 i więcej super okazji!

W trzecim kwartale 2020 roku Polacy wykonali 110 milionów transakcji Blikiem. Uśredniając, każdej sekundy użytkownicy wykonywali 7,5 transakcji za pomocą tego systemu. Z kolei podczas ostatniego Black Friday Polacy wykonali 2,1 mln transakcji Blikiem.

źródło: twitter.com/blikmobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.