Orange ogłosiło, że opłata za korzystanie z Tindera może zostać doliczona do rachunku danego klienta. Chodzi o płatności za dodatkowe pakiety (Tinder Plus oraz Tinder Gold). Według operatora dystans społeczny spowodował, że wspomniana aplikacja stała się sposobem na życie towarzyskie.

Opłata za Tindera doliczona do rachunku w Orange

opłata za tindera orange

Poszczególni operatorzy już od jakiegoś czasu pozwalają swoim klientom doliczać do rachunków za telefon opłaty za różne usługi. Nie jest to więc żadna nowość. Orange jest jednak pierwszym operatorem na polskim rynku, który pozwala w ten sposób zapłacić za korzystanie z… Tindera. Konkretnie chodzi o płatne pakiety w aplikacji. Osoby, które z nich korzystają, mają dodatkowe korzyści, np. brak reklam czy nieograniczone polubienia.

Niewątpliwie Tinder należy do najbardziej popularnych aplikacji randkowych na świecie. Od teraz klienci Orange, opłatę za korzystanie z Tindera doliczą do swojego rachunku telefonicznego lub w przypadku oferty prepaid zostanie ona pobrana z doładowania prepaid.  W tej sytuacji pierwszy miesiąc korzystania z opcji Tinder Plus i Gold będzie o połowę tańszy – informuje pomarańczowy operator. Orange zwraca też uwagę na to, że na początku pandemii Tinder bił rekordy popularności.

Czytaj także: ClickMeeting wprowadza podpokoje – funkcja ma usprawnić spotkania online

W ramach płatności za usługi elektroniczne w Orange można także doliczać do rachunku opłaty m.in. za zakupy w Google Play, App Store oraz SkyCash.

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.