ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Promocja Cyberpunk 2077

Niezła promocja na Cyberpunk 2077. Wersja na PC tańsza aż o 42%

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy

Cyberpunk 2077 nie miał łatwego startu. Po pierwszych euforycznych recenzjach, na grę wylał się kubeł zimnej wody. CD Projekt został zganiony za wersje konsolowe, które działają po prostu fatalnie. Efektem tego było usunięcie gry ze sklepu Sony. Całe szczęście wersja pecetowa działa dobrze, a teraz pojawiła się niezła promocja na Cyberpunk 2077 na komputery osobiste.

Niezła promocja na Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 UOKiK

Jeśli do tej pory nie było Ci dane zagrać w Cyberpunk 2077, ponieważ czekasz na promocje, to właśnie pojawiła się pierwsza z nich i to nie byle jaka! Serwis Eneba udostępnił wersję gry na PC bez DRM, którą można wykorzystać na GOG.com. Przy okazji przypomnę, że GOG należy do CD Projektu i działa podobnie do Steam. Gdy gracz kupuje grę, która działa na tym portalu, większość przychodu trafia do CD Projektu.

Co ciekawe, według strony kody działają też za granicą, a nie tylko w USA. Zwykle gra w Stanach kosztuje 60 USD, a serwis Eneba oferuje ją za 35,18 USD, co w momencie pisania tego newsa daje około 130 zł. Takiej ceny nie ma nigdzie w Internecie.

Zobacz także: Te aplikacje ściągnąłem w 2020 roku – są naprawdę świetne

Warto dać szansę grze

Mimo, że tytuł faktycznie jest nie grywalny na starszej generacji konsol, to na pececie działa naprawdę przyzwoicie. Warto też przypomnieć, że od momentu premiery wyszło już kilka łatek, które znacznie poprawiły rozgrywkę i przede wszystkim naprawiły bugi. Jednak deweloper CD Projekt Red obiecał kilka dużych aktualizacji, które pojawią się na początku 2021 r. Powinny one rozwiązać najbardziej rażące problemy, które wciąż trapią wielu graczy i zniechęcają do gry.

Źródło: theverge, eneba

Sprawdź najnowsze wpisy