Biała Motorola RAZR!

Newsy

Dużo pisaliśmy ostatnio o białych wersjach popularnych smartfonów (HTC Sensation, Samsung, Galaxy Nexus) i delikatnie sztucznym zamieszaniu związanym z wprowadzaniem nowej opcji kolorystycznej. Dziś na oficjalnym profilu Motoroli na Facebook’u pojawił się wpis mówiący o pojawieniu się nowego, „śnieżnobiałego”  koloru smartfonu o nazwie RAZR.

„Brzytwa” podbiła już stylistyczny rynek swym niebagatelnym design’em. Później okazało się, że bateria jest niewystarczająca i zdecydowano się na wypuszczenie na rynek RAZR MAXX. Czy białe wykończenie modelu będzie wisienką na torcie tego, nie da się ukryć, udanego smartfonu? Czy może jest to kolejny pstryczek w nos (tak jak choćby ogłoszenie o RAZR Dev Edition) od amerykańskiego producenta, który zamiast zająć się poważnymi rzeczami zabawia się jednym, udanym modelem?

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zdecydujcie sami oglądając oficjalną zapowiedź poniżej.

{youtube}txela4lmwoM{/youtube}

 

Źródło:
facebook.com/motorolapolska


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x