Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma grać do końca świata i jeden dzień dłużej, więc pandemia w żaden sposób nie może przekreślać tej działalności. Wręcz przeciwnie — to idealna sytuacja, która udowadnia, że należy pomagać. W ramach aukcji charytatywnych na Allegro sklep NEONET wystawił trening w grze FIFA2021 z jednym z czołowych esportowców. Dla pełni wrażeń dołączana jest konsola nowej generacji od Sony, czyli oczywiście rozchwytywane PlayStation 5.

NEONETwystawia na aukcję WOŚP konsolę i trening z Natsu

wosp neonet ps5 natsu

Fanów gry FIFA2021 oraz Damiana Natsu Gajewskiego od razu odsyłam do aukcji na Allegro. Pozostałym spieszę z wyjaśnieniem, kim jest sam Natsu. To zawodnik zespołu Esports WKS Śląsk Wrocław, którego możecie śledzić na Twitchu i aktualny, indywidualny lider Ekstraklasa Games. Damian zachęca do udziału w aukcji każdego — niezależnie od posiadanych umiejętności. Jak sam zaznacza, być może to będzie otwarcie drogi dla zwycięzcy licytacji do wejścia w świat e-sportu. Podobnie jak Natsu, tak też WKS Śląsk Wrocław nie zastanawiał się długo nad propozycją NEONET do wzięcia udział w całej akcji. Na sam trening będzie można umówić się do 30 września 2021 roku.

Zobacz też: Nasza recenzja PlayStation 5 – poznajcie konsolę nowej generacji.

Co ciekawe to nie koniec aukcji, które szykuje NEONET na rzecz WOŚP. W drugiej połowie stycznia mamy spodziewać się licytacji, w której do wygrania będzie Przejażdżka z NEONET. Jest to kontynuacja akcji, która była realizowana wcześniej i sprowadza się do możliwości poprowadzenia luksusowego, sportowego auta. Tym sposobem coś ciekawego dla fanów e-sportu oraz motoryzacji od NEONET, a przede wszystkim dla chcących pomagać i wspierać WOŚP.

Źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.