Dziś został zaprezentowany nowy pad od firmy Microsoft: Xbox Wireless Controller – Pulse Red. Urządzenie wyróżnia się przyciągającą uwagę kolorystyką. Przy okazji prezentacji nowego pada poinformowano też o obniżce cen innych kontrolerów firmy Microsoft.

Xbox Wireless Controller Pulse Red zaprezentowany – tak się prezentuje

Xbox Wireless Controller Pulse Red zaprezentowany

Nowy pad ma dawać użytkownikowi większą kontrolę. Nawet jeśli gracz ma spocone dłonie, nie musi to oznaczać braku możliwości komfortowej rozgrywki. Xbox Wireless Controller – Pulse Red charakteryzuje się m.in. teksturowanym wzorem z kropek na niektórych przyciskach, dzięki czemu łatwiej utrzymać na nich palce.

Nowy kontroler można podłączyć bezprzewodowo do Xbox Series X I S, Xbox One, komputerów z systemem Windows 10, a także do urządzeń mobilnych. Pad będzie dostępny już od jutra w Chinach. Na większość pozostałych rynków urządzenie trafi 9 lutego, wtedy też kontroler zadebiutuje w Polsce. Sugerowana cena detaliczna urządzenia w naszym kraju to 269 zł.

Czytaj także: Wyeksploatowane baterie z autobusów elektrycznych otrzymają drugie życie

Jeśli ktoś planował jednak kupić kontroler do nowych konsol Xbox Series X I S w bardziej stonowanym kolorze, to teraz jest dobra ku temu okazja. Pady w kolorze białym oraz czarnym dostępne są o 40 zł taniej. Promocja trwa do 22 stycznia 2021 roku, można z niej skorzystać u partnerów handlowych firmy Microsoft.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.