Sony Xperia Z4 pojawi się szybciej niż myślimy? Xperie Z5 (w tym Ultra i Compact) rownież na horyzoncie

1 minuta czytania
Komentarze
sony xperia z4 przod tyl gora

Plotki dotyczące Sony bardzo często urzeczywistniają się. To, co dzisiaj trafiło do Sieci może jednak wielu z Was zaskoczyć. Otóż wszelkie zapewnienia japońskiej firmy zdają się iść w kat i o ile aktualizacje do Androida 5.0 Lollipop idą pełna parą to zapewnienia o zlikwidowaniu półrocznej ważności flagowych modeli zdają się spełznąć na niczym.

Teraz czekamy na premierę Xperii Z4, która tak naprawdę poznaliśmy już z każdej możliwej strony. W takim razie na co Sony jeszcze czeka? Dotychczas wydawało nam się, że ten model ujrzy światło dzienne dopiero jesienią na targach IFA w Berlinie, ale ostatnie pogłoski mówią o tym, że Sony zaprezentuje następcę Xperii Z3 jeszcze w tym miesiącu, do 20 kwietnia. Ma to być japońska premiera, która najprawdopodobniej poprzedzi ogólnoświatowa na kilka dni lub tygodni. To jednak nie koniec nowinek związanych z Sony. Już pojawiają się pierwsze informacje dotyczące kolejnej serii flagowych modeli. Otóż Xperie Z5 pojawią się pod koniec bieżącego roku lub w styczniu na targach CES w Las Vegas. Wśród nich, oprócz oczywiście tradycyjnego modelu, mają znaleźć się odmiany Ultra oraz Compact.

W takim razie jak Sony, firma, która musli o zamknięciu oddziału zajmującego się urządzeniami mobilnymi, chce zyskać klientów? Ten ruch wydaje sie całkiem logiczny, gdyż sprawi to, że flagowe modele nie będą się tak szybko starzały za sprawą wprowadzanych nowych układów.

źródło: Phone Arena

Motyw