ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Android 5.1 już dla Nexusa 4! HTC Desire Eye otrzymuje Lollipopa w Polsce

Autor: Arkadiusz Melerski Kategoria: Newsy
Android-Lollipop-Statue

Posiadacze Nexusa 4 mogą już pobierać aktualizacje do nowej wersji Androida. Według producenta update ma przynieść poprawę stabilności oraz wydajności urządzenia. Aktualizacja rozprowadzania jest metodą OTA, jednak dla fanów czystego systemu na stronach Google dostępny jest pełny obraz nowego systemu.

Nexus 4 LP

Zmiany jakie wprowadził Android 5.1 są niewielkie, głównie jest to poprawa błędów pierwszej wersji Lollipopa a także dodanie rozszerzonej obsługi Wi-Fi oraz Bluetooth na pasku powiadomień

Aktualizacje w naszym kraju otrzymał także HTC Desire Eye. Udostępniony został Android w wersji 5.0 wprowadzający Material Design, obsługę wielu aplikacji oraz poprawę błędów. Tak jak w przypadku Nexusa aktualizacja rozprowadzana jest poprzez OTA i możemy ją pobrać poprzez Wi-Fi lub sieć mobilną. Jej rozmiar to prawie 800 MB.

Desire Eye LP

Festiwal aktualizacyjny trwa w najlepsze. Prawie codziennie otrzymujemy informacje o kolejnym smartfonie który otrzyma nową wersję systemu. Ciekawe, czy będzie to miało znaczący wpływ na kolejne statystyki Google już za miesiąc?

Żródło: GsmArena

Sprawdź najnowsze wpisy