HTC wireless earbuds

HTC Wireless Earbuds trafiają do Polski i od razu w ciekawej cenie

2 minuty czytania
Komentarze

HTC Wireless Earbuds, czyli nowe słuchawki bezprzewodowe, trafiły właśnie do Polski. Ich cena nie odstrasza, więc może to być całkiem ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują dla siebie nowych słuchawek. Co takiego mają do zaoferowania oraz ile trzeba za nie zapłacić?

HTC Wireless Earbuds – cena w Polsce

HTC wireless earbuds

Na naszym rynku pojawiły się nowe słuchawki bezprzewodowe od HTC. Urządzenie jest już dostępne w sprzedaży i zapłacimy za nie 199,99 złotych. Dostępne są tylko w białym kolorze, ale dla wielu osób to będzie idealne rozwiązanie. Co takiego mają do zaoferowania słuchawki HTC Wireless Earbuds? Na jednym ładowaniu mogą wytrzymać do 6 godzin odtwarzania muzyki, a etui (400 mAh) ma wydłużyć ich czas pracy do 24 godzin. Waga jednej słuchawki to zaledwie 4,5 grama, a ich projekt ma być wyjątkowo ergonomiczny.

Z przyjemnością wprowadzamy do Polski nowe bezprzewodowe słuchawki dokanałowe HTC Wireless Earbuds. Dzięki zastosowaniu nowej generacji Bluethooth 5.0, 24-godzinnej żywotności baterii, a także łatwemu przechowywaniu i lekkiej konstrukcji, słuchanie muzyki, oglądanie filmów i granie w gry mobilne staje się z HTC Wireless Earbuds jeszcze bardziej komfortowe. HTC to firma o długiej tradycji w dziedzinie projektowania innowacyjnych urządzeń. Wykorzystaliśmy tę wiedzę, aby stworzyć wyjątkowe bezprzewodowe słuchawki dokanałowe HTC Wireless Earbuds.

Graham Wheeler, dyrektor generalny HTC w regionie EMEA

Zobacz też: LG gram 2021 – oto nowe ultrabooki, które mogą was zaskoczyć.

Sprzęt można obsługiwać z wykorzystaniem sterowania dotykowego, a wśród możliwości jest m.in. odbieranie połączeń, odrzucanie ich, sterowanie muzyką czy aktywowanie asystenta głosowego. Jeżeli kogoś najdzie ochota, to może połączyć także jedną słuchawkę z jednym urządzeniem, a drugą z drugim.

Źródło: HTC

Motyw