ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Samsung pokazuje jak radzić sobie z mniejszym akumulatorem w Galaxy S6 – trzeba zainwestować w akcesoria

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s6 reklama rita ora promocja bezprzewodowe ladowanie

Jeżeli Samsung jest naprawdę w czymś dobrym to z pewnością jest to marketing i wszelkiego rodzaju promocje własnych urządzeń. To w tym tkwi główny sukces tej firmy i dlatego możemy dzisiaj nazywać ją liderem mobilnego rynku. Właśnie Koreańczycy przedstawili kolejny materiał promocyjny.

Dotyczy on oczywiście flagowego modelu jakim jest Galaxy S6, który w stosunku do poprzednika wyraźnie się różni, ale pod jednym względem został osłabiony. Chodzi oczywiście o akumulator, który został pomniejszony do 2550 mAh i wiele osób zastanawia się jak sobie radzić z takim urządzeniem, aby jak najwygodniej z niego korzystać. Tego dotyczy właśnie najnowsza reklama:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2O-2_wu0hJ0[/youtube]

Piosenkarka Rita Ora zauważając, że jej egzemplarz Galaxy S6 rozładowuje się, po prostu odkłada go na ładowarkę indukcyjną. Taka jest najwidoczniej rada Samsunga – trzeba inwestować w akcesoria, aby zniwelować mniejszy akumulator. Jednak, jak widać, magia cięć i montażu sprawia, że może nam się wydawać, iż piosenkarka w studiu spędziła chwilę, ale tak naprawdę musiała tam być około trzech godzin, gdyż tyle trwa ładowanie akumulatora flagowego smartfonu Samsunga.

W takim razie jakie są Wasze sposoby na radzenie sobie z tego typu problemami? Powerbanki? Rezygnowanie z większości funkcji i wydajności?

Sprawdź najnowsze wpisy