samsung galaxy s6 reklama rita ora promocja bezprzewodowe ladowanie

 

Jeżeli Samsung jest naprawdę w czymś dobrym to z pewnością jest to marketing i wszelkiego rodzaju promocje własnych urządzeń. To w tym tkwi główny sukces tej firmy i dlatego możemy dzisiaj nazywać ją liderem mobilnego rynku. Właśnie Koreańczycy przedstawili kolejny materiał promocyjny.

 

Dotyczy on oczywiście flagowego modelu jakim jest Galaxy S6, który w stosunku do poprzednika wyraźnie się różni, ale pod jednym względem został osłabiony. Chodzi oczywiście o akumulator, który został pomniejszony do 2550 mAh i wiele osób zastanawia się jak sobie radzić z takim urządzeniem, aby jak najwygodniej z niego korzystać. Tego dotyczy właśnie najnowsza reklama:

 

 

Piosenkarka Rita Ora zauważając, że jej egzemplarz Galaxy S6 rozładowuje się, po prostu odkłada go na ładowarkę indukcyjną. Taka jest najwidoczniej rada Samsunga – trzeba inwestować w akcesoria, aby zniwelować mniejszy akumulator. Jednak, jak widać, magia cięć i montażu sprawia, że może nam się wydawać, iż piosenkarka w studiu spędziła chwilę, ale tak naprawdę musiała tam być około trzech godzin, gdyż tyle trwa ładowanie akumulatora flagowego smartfonu Samsunga.

 

W takim razie jakie są Wasze sposoby na radzenie sobie z tego typu problemami? Powerbanki? Rezygnowanie z większości funkcji i wydajności?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.