Samsung to bardzo duża firma, która ma w swoim portfolio naprawdę wiele smartfonów. To z kolei oznacza, że producent ma pełne ręce roboty, jeśli chodzi o ich aktualizowanie. A skoro o aktualizacjach mowa, to rodzina Galaxy S10 właśnie załapała się na uaktualnienie do wyczekiwanego Androida 11 z nakładką One UI 3.0. Nie da się ukryć, że Koreańczycy mają naprawdę niezłe tempo.

Seria Galaxy S10 z Androidem 11 i One UI 3.0

Samsung Galaxy S10 Android 11 One UI 3.0

Nie licząc Galaxy S10 Lite, w skład rodziny Galaxy S10 wchodzą trzy smartfony: Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+. Wszystkie urządzenia zostały przyjęte bardzo dobrze, bo to obiektywnie naprawdę dobre sprzęty. Każdy z nich zadebiutował z Androidem 9 Pie na pokładzie, by następnie dostać aktualizację do Androida 10. Teraz pierwsi użytkownicy serii Galaxy S10 mieszkający w Szwajcarii mogą się już cieszyć Androidem 11 i One UI 3.0. Jak nietrudno się domyślić, nowa wersja oprogramowania jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ja w tym samym czasie. Ciężko powiedzieć, kiedy uaktualnienie dotrze do Polski, choć najprawdopodobniej już w ciągu kilku najbliższych dni.

Zobacz także: Galaxy S21 Ultra z odświeżaniem 120 Hz bez kompromisów? Na to wygląda

Aktualizacja została oznaczona ciągiem znaków G97xFXXU9ETLJ. Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to należy wymienić przede wszystkim funkcje z Androida 11 i One UI 3.0, czyli najnowszej wersji autorskiej nakładki Samsunga. Na chwilę obecną wszystkim zainteresowanym nową wersją oprogramowania nie pozostaje nic innego, jak regularne sprawdzanie jej dostępności w odpowiedniej zakładce w ustawieniach smartfona. Kto wie, może za którymś razem się pojawi? Warto próbować.

Źródło: XDA-Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.