Galaxy S6 i S6 Edge w pełnym blasku, czyli jak ozłocić smartfona w 3 godziny!

Newsy

Gold-plated-Samsung-Galaxy-S6--amp-S6-edge (2)

 
Wietnamska firma Karalux umożliwiła posiadaczom flagowców Samsunga zmianę wizerunku ich urządzeń. Wiadomo było, że smartfonów Galaxy S6 i S6 Edge nie ominie kąpiel w 24-karatowym złocie, ale dopiero teraz możemy zobaczyć jak prezentują się odmienione urządzenia.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Gold-plated-Samsung-Galaxy-S6--amp-S6-edge (1)

 
Jak widać na zdjęciach, zmiany są subtelne i jedynie podkreślają kunszt projektantów Samsunga. Jeżeli chcemy, aby nasz S6 lub S6 Edge wyglądał podobnie, musimy się liczyć z wydatkiem 1300 lub 1500 dolarów. Proces krycia urządzenia 24-karatowym złotem trwa jedynie 3 godziny, mimo że jest podzielony na 10 etapów. Małym pocieszeniem może być darmowy transport dla naszego smartfona, ale jeśli ktoś decyduje się na tak kosztowną usługę, nie jest to dla niego dodatkowa zachęta.

 

Gold-plated-Samsung-Galaxy-S6--amp-S6-edge (3)

Źródło: Android Soul


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x