Sony oficjalnie aktualizuje kolejne smartfony z serii Xperia! Kolejne modele w ciągu kilku tygodni dostaną Lollipopa

Newsy

xperia z1 compact sony

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Sony wiele obiecało, wiele zapowiadało, ale w rzeczywistości mogliśmy słyszeć jeszcze więcej niekorzystnych dla firmy informacji. Na szczęście większość z nich okazało się nieprawdziwych i tym samym dzisiaj możemy poinformować Was, że kolejne smartfony Xperia dostają aktualizację do Androida 5.0 Lollipop.

 

Dzisiaj Japończycy oficjalnie wypuścili „Lizaka” na kolejne urządzenia z serii Xperia Z. Tym razem padło na modele oznaczone jako: Z3 Dual, Z1, Z1 Compact oraz Z Ultra. Posiadacze tych urządzeń już mogą sprawdzać czy w ich regionie została dostarczona odpowiednia aktualizacja. Niemniej jednak to nie koniec działań Sony w akcji zwanej Lollipop. Już w następnym tygodniu najnowszy system mają dostać Xperię T2 Ultra oraz C3 – również wersję DualSIM. Z kolei w dalszej kolejności na liście widnieją Xperie Z, ZL, ZR oraz Tablet Z. Te urządzenia ujrzą „Lizaka” w ciągu kilku tygodni.

 

Tym samym, jeśli Sony znowu nie opóźni aktualizacji to za tydzień zostanie obalona plotka mówiąca, że tylko modele z „Z” w nazwie będą mogły cieszyć się Androidem 5.0 Lollipop. W takim razie jakie jeszcze urządzenia Japończycy powinni zaktualizować?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x