HTC Desire 21 Pro 5G

Nowe HTC nadciąga – firma nie odpuszcza rynku smartfonów

2 minuty czytania
Komentarze

Możliwe, że nowe HTC zobaczymy już niebawem. O jakim modelu tutaj mowa? Prawdopodobnie o HTC Desire 21 Pro 5G, choć to jeszcze nazwa, która nie została potwierdzona. Za to możemy spojrzeć na pierwsze zdjęcia modelu i choć te wyglądają tak, jakby robiono je mikrofalówką, to i tak można dojrzeć tam kilka ciekawych rzeczy. Warto czekać na kolejnego smartfona od HTC?

Nowe HTC coraz bliżej – czy to Desire 21 Pro 5G?

Ostatnio HTC zaprezentowało model Desire 20+, a chwilę wcześniej mogliśmy zobaczyć Desire 20 Pro. Ten ostatni trafił nawet do Polski. Widać, że HTC nie zamierza odpuszczać tematu smartfonów, choć doskonale radzi sobie na rynku VR. Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia nowego telefonu, które zostały podpisane jako HTC Desire 21 Pro 5G. Czy faktycznie tak będzie nazywał się nowy smartfon firmy? Tego nie da się jeszcze powiedzieć, ale patrząc na nazewnictwo poprzednich modeli, jest to wielce prawdopodobne.

HTC Desire 21 Pro 5G
Fot. SlashLeaks

Tak naprawdę to chyba niewiele osób czeka na nowe modele od HTC, choć kiedyś to właśnie ten producent był jednym z najpopularniejszych. Kolejny smartfon zapewne nie zmieni wiele, ale za to wygląda ciekawie. Na pleckach nie dostaniemy tutaj jednolitego wykończenia, a ciekawie wyglądającą fakturę. Zawsze to coś innego, niż po prostu jeden kolor, choć i tak smartfony zazwyczaj nosi się w etui ochronnym. Do tego dojdzie jeszcze zestaw czterech aparatów, gdzie główna jednostka będzie miała 48 Mpix. Na krawędzi urządzenia powinien znaleźć się także czytnik linii papilarnych, który zostanie zintegrowany z przyciskiem włączających sprzęt.

Zobacz też: Co dalej z PlayStation 4? Sony zamierza przestać je produkować.

Na froncie czekało będzie okrągłe wcięcie na kamerę, czyli tzw. dziura. Sam wyświetlacz będzie otoczony niewielkimi ramkami, a całość ma działać na systemie Android 10. Wygląda też na to, że sprzęt będzie obsługiwał dwie karty SIM. Więcej na temat nowego HTC jeszcze nie wiadomo, ale zapewne niedługo się to zmieni.

Źródło: SlashLeaks / XDA-Developers

Motyw